Türkiye'nin En Büyük Termal Turizm RehberiTermal turizmi ülkemizde gün geçtikçe daha büyük ivmeler kazanarak yeni tesislerle güçlenmeye devam etmektedir, ilk zamanlar sadece ülke içersinde bulunan oldukça az bir kitleye hitap eden termal turizmi gün geçtikçe yabancı ülkelerin'de dikkatini çekmekte ve ziyaretçi gelmektedir. Bunların yanısıra Türkiye'nin en büyük termal kenti olarak gösterilen Gazlıgöl Kaplıcaları her gün yeni tesislerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gazlıgöl Termal Kaplıcaları'nda bulunan kaynak suyunun birçok hastalığa iyi geldiği çoğumuz tarafından bilinmektedir ayrıca kokar su diye tabir edilen suyun'da böbrek taşı ve bazı hastalıklarda da kullanıldığı ve kullananların faydasını gördüğü bir su olarak bilinmektedir.

Aynı zamanda romatizmal hastalıkların ise gazlıgöl beldesinde bulunan doğal kaplıca suyundan şifa bulunduğu da birçoğumuz tarafından bilinmektedir.

Aşağıda verecek olduğum linkten gazlıgöl ve birçok termal tatil beldesine ulaşabilir fiyat rezervasyon hakkında bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca ailenizle güzel bir tatil geçirmek için termal tatil köylerinin fotoğraflarına ve özelliklerine bakarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Sizler için özenle hazırlanmış olan tanıtım sayfamızda birçok bilgi, video ve fotoğraflardan yararlanabilirsiniz.


Siteyi ziyaret etmek için ► www.termalturizmi.com

Yazılardan ilk benim haberim olsun diyorsan kaydol :

2 yorum

yorum