Listemist.Com - Gayet Sosyal Bir PlatformBugün tanıtacak olduğum listemist Testler, Listeler, Anketler, Videolar ve Haberler gibi 4 ana kategoriden oluşan sosyal içerik platformudur.

Listemist üyelerine de içerik ekleme şansı sunuyor, sisteme üye olarak sizde birer yazar olma fırsatı yakalıyorsunuz ve içeriklerinizi paylaşabiliyorsunuz.

Listemist içeriğinin büyük çoğunluğu editörlerin özverili çalışmaları sayesinde oluşturulmaktadır ve tamamen olmasa da büyük bir kısmı özgün içerikle zenginleştirilmiştir.

Listemist sizlere birçok güncel içeriğin yanında diziler hakkında da bilgiler sunuyor, sizde dizilerden haberdar olmak istiyorsanız listemist.com'u ziyaret etmeyi ve takip etmeyi unutmayınız.

Listemist'in alt kategorileriyse askeri haberler, askeri teknolojiler, kadınlar, erkekler, politika, sağlık, eğlence, eğitim, sağlık ve birçok kategoriden oluşmaktadır.

Listemist tanıtımını yaparken sistemi inceleyerek tanıtım yapmaya çalıştık fakat siz yinede aşağıdaki linkten listemist'i ziyaret ederek site hakkında bilgilere ulaşabilir ve bu farklı dünyada yerinizi alabilirsiniz.

Listemist'e ulaşabileceğiniz adres aşağıda belirtilmiştir;

Listemist : http://www.listemist.com

Yazılardan ilk benim haberim olsun diyorsan kaydol :